У Конотопі засідання сесії знову не відбулося

Влада, Суспільство | 16:45, 23.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, 23 червня було анонсоване засідання сесії міської ради.

О 10 годині ранку у суботу для участі у сесії зареєструвалися лише 9 депутатів. Міський голова Артем Семеніхін зачитав список відсутніх, серед них були і такі депутати, які, за словами мера Конотопа, не з’явилися на засідання з поважних причин.

Також Артем Семеніхін повідомив, що минулого тижня він був відсутній у місті з поважної причини – їздив складати вступні іспити у Харків, до якого саме вишу, він не уточнив, але оговорився, що це – академія.

Міський голова звинуватив депутатів, ніби-то деякі з них перебувають на відпочинку за кордоном. Артем Семеніхін закликав присутніх не вірити депутатам,  та  не сидіти, не обговорювати проблеми міста вдома “на кухні”, а вживати активних дій.

З понеділка ми продовжимо зустрічі містом.  Я особисто підтримую звернення до Верховної Ради піти всім разом на вибори. У нас лишився один шанс – майдан  в Конотопі, і щоб нас було на 200-300, а кілька тисяч під стінами міської ради. Тому що, якщо б депутатам було що сказати, вони б прийшли. Це плювок у наші обличчя з великої гори. Якщо тут є ініціативні люди сходити в гості до депутатів, я приєднаюся. До двох-трьох депутатів зайшли б гості, останні б самі прибігли. А зараз вони всі сидять під ліжками і тремтять, – сказав Артем Семеніхін.

Хтось з присутніх підтримав пропозицію міського голови і закликав людей йти до будинків депутатів Конотопської міської ради, які не ходять на засідання сесії.

Давайте будем ще щось робить, те що ми перекрили дорогу мало. Давайте перекриємо автопарк, щоб іще і автобуси не ходили, – запропонувала мешканка Конотопа.

Т. в. о.  директора КТУ Григорій Коновал запропонував скласти позов до суду на депутатів Конотопської міської ради на відшкодування збитків “Конотопського трамвайного управління”.

Артем Семеніхін підтримав людей, які планують йти до депутатів.

Дивіться, щоб мирно, культурно, щоб нічого не згоріло. Всі ж підуть? Скажіть мені, де ви будете, щоб я знав. Спочатку до Огрохіна, потім до поліції підете писати заяву? – уточнив міський голова.

На цьому засідання сесії завершилося, люди вирушили натовпом до будинку депутата міської ради Івана Огрохіна. Міський голова до них не приєднався.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: