У Конотопі заборонили рекламувати алкоголь

Суспільство | 11:00, 5.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Виконавчий комітет Конотопської міської ради прийняв рішення про заборону реклами алкогольних напоїв.

Зазначається, що від 26 червня 2018 року у місті забороняється зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм) зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні, слабоалкогольні напої.

Члени виконкому прийняли дане рішення, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до змін, внесених Законом України від 28.12.2014 р. №71-VII до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР та статтею 22 Закону України «Про рекламу» – йдеться у публікації на офіційному сайті Конотопської  міської ради.

У тексті рішення також зазначається , що Відділом міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності  буде проведена роз’яснювальна роботу з суб’єктами господарської діяльності з даного питання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: