У Конотопі за чемпіонство боролися футболісти Першої ліги серед юніорів + ФОТО

Спорт | 15:06, 21.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

18-19  червня  у Конотопі на стадіоні “Локомотив” ДЮСШ М.Маміашвілі проходили змагання футболістів Першої ліги серед юніорів. Футбольну першість здобували чотири найкращі команди України.

Змагання було вирішено провести у Конотопі, аби стимулювати футболістів нашого регіону здобувати нові перемоги.

Валерій Золотухін, начальник відділу юнацького футболу Федерації футболу України високо оцінив рівень організації змагань.

Все організовано досить гарно. Всі команди задоволені і умовами проживання, і харчуванням, і якістю поля.

19 червня  завершено фінальний турнір серед команд Першої ліги U -15. Переможцями змагань стала команда ДЮСШ -1-Кривбас – 84 м. Кривий Ріг, яка здолала команду ДЮФК “Поділля” у фінальному протистоянні з рахунком 4:1.
Трете місце посіла команда з м. Вишгород – ФК “Чайка”, яка виграла у матчі за трете місце у команди ДЮСШ м. Люботин з рахунком 3:1.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.