У Конотопі вивчають варіанти транспортної розв’язки

Суспільство | 13:38, 29.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Для цього на минулій сесії депутати міської ради виділили з бюджету 70 тисяч гривень.
Результати досліджень будуть відомі вже за місяць, а спостереження і вердикт комісії можуть суттєво вплинути на формування маршрутів по місту та вартість проїзду.

Як повідомляв уже Голос Конотопа, у квітні закінчується термін договорів на обслуговування таких маршрутів, як 1, 3, 4, 7, 8 та 20. І за новими умовами перевізники будуть зобов’язані курсувати по колу, заїжджаючи до центральної районної лікарні, про що роками просять конотопчани.

Крім цього, автобуси планують обладнати GPS-навігаторами. З їх допомогою пасажири зможуть визначати, де саме знаходиться потрібна їм маршрутка і чи варто її чекати. Сучасні гаджети допоможуть також більш ретельно контролювати й порушення, які відбуваються на маршрутах.

Про те, як саме в нових умовах будуть урегульовувати процес перевезення пільгових категорій, достеменно поки що невідомо. Адже наразі спливає три місяці відтоді, як держава перестала відшкодовувати міським бюджетам ці витрати.

У Конотопі, за даними управління соцзахисту, правом безоплатного проїзду у міському транспорті користується майже чверть жителів міста – а це 24 тис 200 осіб. Річні субвенції з держбюджету на пільгові перевезення за минулий рік становили 4 млн 700 тис грн. для електротранспорту, та 1 млн 50 тис грн. для автоперевізників. Безкоштовне ж перевезення учасників АТО не фінансується взагалі, і базується на звичайній людській домовленості між міською владою і перевізниками…

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: