У Конотопі відкрили стрілецький тир і провели в ньому перші змагання

Суспільство | 18:41, 13.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

Більше десяти років пройшло відтоді, як тири, які функціонували на базі навчальних закладів міста, прийшли в занепад.

І ось сьогодні, в умовах неоголошеної війни, з’явилася потреба подбати про те,  щоб школярі мали навички у поводженні зі зброєю. У школах збільшують кількість годин на предмет “Захист Вітчизни”. Починають відновлювати тири.

Перший і поки що єдиний тир у Конотопі відкрили сьогодні на базі СШ №3. Початок його роботи символічно співпав зі святом захисника України, яке відзначатиметься в Україні завтра.

На ремонт приміщення з міського бюджету було виділено 40 000 грн. Тир відремонтували, хоча залишися деякі роботи, які ще потрібно буде завершити. Перш за все, це стосується заміни освітлення, а також старого покриття на підлозі.

IMG_0650

Тир складається з великої стрілецької зали та класу, де учні зможуть здобувати теоретичні занння, відразу підкріплюючи їх практичними навичками.

Спробувати себе в ролі влучних стрільців прийшли у день відкриття тиру школярі з різних навчальних закладів міста.

“Як для першого разу, то учні впоралися з завданням досить непогано, – прокоментував “Голосу Конотопа” завідувач сектору спорту відділу у справах молоді та спорту Сергій Євдоченко. – Звичайно, потрібно ще чимало працювати, аби відточити навички стрільби. Але з іншого боку, з 90-х років подібні змагання у Конотопі, та й в інших містах, не проводились, бо курсу на військово-патріотичне виховання молоді в цей час не було. Тепер у нас є тир, є можливості і є бажання займатися цим”.

У загальнокомандному заліку 1 місце виборола ЗОШ №10. Друге – у СШ №2, третє – у СШ №12.

Найвлучнішим стрільцем серед дівчат виявилася Поліна Голуб (ЗОШ №10). Вона приємно вразила своїми навичками не лише дівчат, а й хлопців та суддю змагань. Друге місце посіла Вікторія Ремигайло (ЗОШ №11), третє – у Ірини Горбачової (ЗОШ №7).

Переможцем серед хлопців став Артем Калитюк (СШ №12), на другому місці – Василь Павлов (СШ №2), на третьому – Володимир Сидоренко (гімназія).

Переможці отримали грамоти, кубки та медалі відділу освіти.

IMG_0649

У день відкриття тиру в СШ №3 працювали польова кухня, в фойє були представлені виставки оберегів, фотосушка, майстер-класи з плетіння учнями маскувальних сіток, проходив збір овочів та речей для воїнів АТО в рамках акції “Тепла Покрова для захисників” тощо.

IMG_0654

IMG_0643

IMG_0640

IMG_0638

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: