Реклама
kontakt

У Конотопі відкрилась виставка з фондів обласного художнього музею ім. Никанора Онацького

Суспільство | 08:12, 17.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського відбулось відкриття виставки з фондів Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького «Никанор Онацький: історія, факти, документи, творчість» та «Становлення музейної справи на Сумщині».

На виставці представлені оригінальні живописні і графічні твори самого засновника музею Никанора Онацького та архівні матеріали з фондів музею та архівів Полтавщини, що відтворюють історичну правду і хронологію подій, які відбувались в житті першого директора музею.

На заході з вітальним словом виступили представники міської ради, представники обласного художнього музею, Батуринського заповідника «Гетьманська столиця» та Конотопського краєзнавчого музею.

Відкриття виставки супроводжувалось музичними вітаннями вихованців Дитячої школи мистецтв, барда -гітариста Олександра Спригіна та вокально- інструментального ансамблю МБК «Зоряний». Виставка експонуватиметься протягом місяця.

Згідно з реалізацією проекту Сумського обласного художнього музею по організації пересувних виставок, у Конотопському краєзнавчому музеї експонуватиметься ще дві виставки з обласного музею художнього музею ім. Никонора Онацького: «Мальовнича Україна» та «Нематеріальна культурна спадщина людства: Петриківські розписи, Кролевецькі рушники», відповідно по місяцa109_nю кожна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: