У Конотопі відбудеться “Хода за свободу”

Суспільство | 16:00, 16.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

18 жовтня, в Європейський день боротьби з торгівлею людьми,  у всіх областях України, зокрема і у районному центрі – місті Конотоп відбудеться всесвітня щорічна акція  “Walk_for_Freedom/Хода за свободу”

Це  мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Управління соціального захисту населення Конотопської РДА запрошує всіх небайдужих громадян долучитися до акції у місті Конотоп, аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства. Мовчазна хода рушить о 12:00 від пам’ятника Небесної сотні до пам’ятника Шевченка.

Акція відбудеться під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

comments powered by HyperComments