У Конотопі відбиратимуть соціальні проекти, які профінансують з місцевої казни

Суспільство | 11:13, 8.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі оголосили конкурс соціальних проектів серед громадських організацій. Мета — обрати найкращі ініціативи та профінансувати їх із міського бюджету у 2019 році. Подати заявку можна до 23 листопада.

Про уе повідомляє Конотоп.Сity

Начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура-Редько наголошує: долучитися до конкурсу можуть виключно представники інститутів громадянського суспільства.

Це — громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, а також творчі спілки, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до дати оголошення конкурсу. Ще одна важлива умова для конкурсантів — право отримувати фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів.

З міського бюджету на один проект можуть надати до 20 тисяч гривень, але організація має також зробити внесок — не менше 25% від загального кошторису. Враховують як матеріальні, так і нематеріальні ресурси.

У пріоритеті — проекти, спрямовані на утвердження патріотизму, духовності, моральності, формування життєвих, сімейних цінностей, громадянської позиції і національно-патріотичного виховання, пропаганду здорового і безпечного способу життя; створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, розвитку неформальної освіти, сприятливого середовища для зайнятості молоді; утвердження принципів соціальної справедливості та партнерської підтримки молоді і дітей, які проживають на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.

Конкурсні пропозиції потрібно подавати українською мовою у друкованій та електронній формі.

Повний перелік документів — за посиланням.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: проспект Миру 8, 4-й поверх, кабінети 411, 412. Контактний телефон — 6-61-32.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: