У Конотопі учасникам АТО видають по 2,5 тис. грн. на дрова

Суспільство | 11:30, 12.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сектор допомоги учасникам АТО повідомляє, що в рамках Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки учасникам АТО надаються кошти для забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами).

ПОРЯДОК надання коштів наступний:

1. Забезпечення твердим паливом або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

2. Твердим паливом або компенсацією забезпечуються особи, які виконують (виконували) службові обов’язки у зоні АТО, а під час виконання ними зазначених обов’язків – їх сім’ї та члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок травми, поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час участі в АТО (далі – пільгова категорія сімей).

3. Забезпечення твердим паливом здійснюється 1 раз на рік в обсягах 5 куб.м. твердолистяних або 6 куб.м. шпилькових та м’яколистяних порід, або 1,2 т торфобрикетів на домогосподарство.

Виплата компенсації готівкою у сумі 2500 грн. здійснюється за місцем реєстрації 1 раз на рік на домогосподарство.

4. Пільгова категорія сімей звертається з пакетом документів до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення міських рад.

5. Особи, зазначені у пункті 2, подають заяву, в якій зазначається їх вибір щодо забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) або надання компенсації готівкою, письмову згоду на обробку персональних даних.

До заяви додаються:

-копія паспорта заявника;

-довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

-копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

-копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;

-довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

-реквізити рахунку в банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації);

-для осіб, зазначених у абзацах 5 та 8 пункту 3 цього Порядку, додатково надається посвідчення інваліда війни та члена сім’ї загиблого відповідно.

6. Якщо забезпечення твердим паливом не здійснено у тому році, в якому особа мала на це право, та подала всі необхідні документи, вона забезпечується твердим паливом за минулий рік протягом наступного бюджетного року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: