У Конотопі “теплі” кредити ще не працюють

 Поділитися

Поділитися в

Сумська область посідає І місце за кількістю оформлених кредитів та ІІІ місце за обсягом залучених коштів по Програмі державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують альтернативні види палива та енергії.

Про це, за інформацією прес-служби Сумської ОДА, повідомили на засіданні колегії облдержадміністрації.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Петра КОНДРОВА в області з початку дії Програми державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують альтернативні види палива та енергії, видано 25880 кредитів на суму 398,85 млн. гривень.

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, наразі внесені зміни у відповідну державну програму, згідно з якими розширене коло споживачів «теплих» кредитів.

«Якщо досі державною та обласною програмою могли скористатися тільки домогосподарства приватного сектору або ОСББ, то тепер уже опрацьовано із державними банками (і я сподіваюся, що обласна рада підтримає ці зміни), це буде розширення групи споживачів «теплих» кредитів. Жителі багатоповерхових будинків також зможуть отримувати «теплі» кредити», – зазначив він.

І свідомі громадяни поспішають сьогодні, коли на вулиці ще спека, подбати про тепло взимку. Адже на 2018 рік передбачено 400 млн. гривень на фінансування «теплих» кредитів та здійснення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження.

Уповноваженими на видачу теплих кредитів є 4 державні банки: Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

Відповідні Програми прийняті у містах Суми, Ромни, Путивль, Глухів, Буринь.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: