У Конотопі створили нову громадську організацію «Спілка активних батьків»

Суспільство | 08:52, 22.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі відбулись установчі збори новоствореної громадської організації «Спілка активних батьків». Ініціативною групою матусь Конотопщини було затверджено проект статуту та емблему майбутньої організації. Також учасники зборів обговорили нагальні питання, які цікавлять більшість батьків.

Проблемні питання, на яких акцентувала увагу новостворена організація, стосуються харчування у навчальних закладах міста, систематичного “здирництва” під назвою “благодійні внески”, незабезпеченості підручниками у школах, відсутності вакцин у лікарнях міста тощо.

Юрист спілки Оксана Добрянська проконсультувала батьків з питань захисту їхніх прав. Вона наголосила, що згідно закону, освіта в Україні є безкоштовною. Разом з тим, благодійні внески ніхто не може заборонити, але слово “благодійні” говорить саме за себе. Кошти повинні перераховуватися на рахунок тими особами, які здійснюють благодійну допомогу, при цьому бажано чітко вказувати, куди вони направляються. Будь-який подарунок може бути переданий лише згідно акту прийому-передачі. Батьки мають право здійснювати контроль за розподілом благодійних коштів. Усі чеки мають зберігатися у членів батьківського комітету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: