У Конотопі строковикам та контрактникам дають по 5000 гривень “підйомних”

Суспільство | 18:24, 4.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Матеріальна допомога контрактникам та строковикам в розмірі 5000 гривень надається за кошти міського бюджету в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Сектора допомоги учасникам АТО Конотопа.

Зазначається, що матеріальна допомога виплачується безпосередньо особам, зареєстрованим на території Конотопської міської ради. Допомога надається солдатам, які після 01.04.2017 включно призвані на строкову військову службу до Збройних Сил України. Також допомога призначається контрактникам, які після 29.07.2016 включно вперше уклали контракт на проходження військової служби та зараховані до складу військових частин, що підпорядковані Міністерству оборони України, Міністерству інфраструктури України (Державна спеціальна служба транспорту).

Для отримання матеріальної допомоги особа звертається до управління соціального захисту населення Конотопської міської ради з відповідною заявою із зазначенням письмової згоди на обробку персональних даних.

До заяви додаються:

а) копія паспорту заявника;

б) копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

в) копія контракту та витяг з наказу командира військової частини про зарахування до складу військової частини; для солдат строкової служби – довідка про перебування на строковій військовій службі (видана командиром військової частини або військкоматом);

г) реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься матеріальна допомога.

Копії документів надаються з пред’явленням оригіналу.

Прийом документів на виплату матеріальної допомоги здійснюється сектором координації та контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей управління соціального захисту населення Конотопської міської ради за адресою: пр.Миру, 6, 2-й поверх, каб.№20.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: