У Конотопі сьогодні мали зупинитись трамваї через заборгованість за електроенергію у майже 700 тис. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє управління економіки міськради. Зокрема, на офіційній сторінці у Фейсбук зазначено, що станом на 02.01.2018 у КП «Конотопське трамвайне управління» склалась заборгованість за спожиту в листопаді – грудні 2017 року електроенергію у сумі 674844,36 грн.

Від ПАТ «Сумиобленерго» на адресу підприємства надійшло попередження про відключення його з 09.01.2018 від електропостачання.

КП «Конотопське трамвайне управління» самостійно здійснити оплату за спожиту електроенергію не в змозі у зв’язку з тим, що витрати по заробітній платі та за використану електроенергію частково компенсуються за рахунок міського бюджету.

Тож склалась ситуація коли без прийняття рішень міської ради про затвердження міської цільової програми підтримки комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» та рішення про затвердження міського бюджету на 2018 рік робота Конотопського трамваю опинилась під загрозою зупинення.

КП «Конотопське трамвайне управління» та виконком міської ради направили звернення до ПАТ «Сумиобленерго» з проханням не проводити відключення КП «Конотопське трамвайне управління» від електропостачання та надати відстрочку платежу до вирішення питання міською радою про надання фінансової підтримки підприємству.

“Враховуючи, що трамвай – це соціально значущий єдиний вид громадського транспорту міста в якому без обмеження здійснюється перевезення пільгової категорії населення і зупинка якого може привести до виникнення соціальної напруги, вважаємо, що його збереження є спільною відповідальністю Конотопської міської ради та виконавчого комітету, КП «Конотопське трамвайне управління» та громадськості міста”, – говориться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: