У Конотопі сесія вкотре не відбулася через відсутність кворуму + відео

Політика | 10:53, 25.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 листопада мало відбутися продовження роботи VІ пленарного засідання двадцять четвертої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання.

Але цього не сталося, бо у сесійній залі зібралось 14 депутатів, а для того, щоби мати можливість приймати рішення треба було 19. Для кворуму не вистачило 5 чоловік.

Мер Конотопа, ще до початку реєстрації депутатів, вкотре пояснив, чому у місті відсутнє вуличне освітлення:

-Не вистачає буквально 350 тис. грн. РЕС електропостачання не виключало, але ми не можемо брати електроенергію, тому що в нас закінчились на рахунку гроші. Якщо зараз включити кнопку і включити вуличне освітлення відразу треба сушити сухарі, бо ті ж самі депутати. які не прийшли сьогодні на сесію перші і напишуть заяву, що начальник УЖКХ не уклавши договору. включив освітлення, а це тюрма, це кримінальна відповідальність. Якщо можна було би інакше вийти з цієї ситуації, ми би вийшли, а поки депутати не проголосують, нічого не відбудеться. Вони знали, що ми будемо вимушені виключити освітлення і свідомо на це йшли, кажучи, що «хай народ піднімається і знімає Семенихіна а ми прийдемо і будемо правити».

Підтримати міського голову на пленарне засідання прийшли Семен Салатенко – екс-голова обласної ради і Віктор Ладуха, очільник Буринської ОТГ.

Артем Семеніхін вкотре звернувся до конотопчан з закликом не сидіти вдома, виходити на вулицю, протестувати і змушувати депутатів працювати.

– Будуть перевибори – не дай Боже вам за них проголосувати, – порекомендував мер громаді, маючи на увазі депутатів, які не прийшли сьогодні на сесію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: