У Конотопі рятувальники розказали дітям про свою роботу + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 жовтня в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» учні 13 загальноосвітньої школи відвідали 12 пожежно-рятувальну частину УДСНС України у Сумській області.

Про це повідомляє прес-служба частини.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Співробітники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

Під час зустрічі провідний фахівець Борута В.В. звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Міри безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

“Маємо надію, що після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності”, – говориться у повідомленні.

comments powered by HyperComments