У Конотопі розіграли першість міста з футзалу

Місто, Спорт | 17:00, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

На виконання програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019 рік» протягом двох тижнів у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі проходив відкритий Чемпіонат міста з футзалу. У чемпіонаті взяли  участь 5 футзальних команд, а саме: ФК «Куба– Кристал», ФК « ПОРТ», ФК «Зірка», ФК «Ураган», ФК «Слобода» Буринський р-н.

Змагання проходили по коловій системі, де всі команди грають по черзі з кожною з турнірної таблиці. За результатами проведених матчів трете місце посіла футзальна команда «Куба-Кристал», яка набрала 15 очок, друге місце здобула футзальна команда «Зірка» , яка набрала 16 очок, а переможцем стала  команда «Ураган», яка не програла жодного матчу та заробили 22 очка.

За результатами Чемпіонату були визначені кращі гравці, так кращим воротарем став ВіталійПипко  з ФК «Зірка», кращим захисником став Олександр Дяковський  з ФК «Куба-Крістал» , а кращим нападником став Риженко Михайло з ФК «Ураган» .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.