У Конотопі розіграли “Кубок Демидка” + ФОТО

Спорт | 13:38, 9.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

6-8 жовтня в спортивній залі  ЗОШ № 7 та на спортивному майданчику ФОКу ДЮСШ М.Маміашвілі пройшли змагання з гандболу. У суботу був проведений Кубок з гандболу серед чоловічих команд присвячений 77 – й річниці з дня народження колишнього директора ДЮСШ, тренера, людини, яка відродила гандбол в місті Конотоп – Демидка Олега Олександровича.

До Конотопу завітали команди з міста Гребінки Полтавської області, ГК «Інтайм» м. Суми та команда вищої ліги України СумДУ. Змагання проходили по коловій системі, наші земляки, ГК «Конотоп», зігравши в нічию з командою ГК «Інтайм», перемогли  ГК «Гребінка» і поступились ГК СумДУ лише по різниці м’ячів. Вони посіли третє місце, другими стала команда «Інтайм», з кращою різницею м’ячів, а перемогу святкувала молода , амбіційна команда ГК СумДУ.

Всі команди отримали призи, також були визначені кращі гравці в командах. У  нашій команді їм став воротар Андрій Шатрава.

Також доКонотопу завітали спортсмени (хлопчики та дівчата) наймолодшої вікової групи 2008 – 2009 років народження ДЮСШ «Стрімкий м’яч» з міста Києва, які протягом всіх днів виборювали призові місця,  більш досвідчені кияни (тренери М. Корнієнко та ВЛочман) перемогли, а вихованці нашого міста стали другими (тренери А. Шатрава та А. Лук’яненко ).

 

comments powered by HyperComments