У Конотопі провели конференцію для медиків на тему паліативної допомоги

Суспільство | 09:36, 6.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Захід відбувся 3 листопада в приміщенні Конотопського медичного училища.

В роботі конференції взяли участь практикуючі фахівці у сфері паліативної допомоги з міст Сум та Лебедина. Також учасниками заходу стали представники медичних закладів міста, студенти медучилища, представники органів місцевого самоуправління, волонтерські та громадські організації, журналісти, представники Конотопського індустріально-педагогічного технікуму КІСумДУ, який готує майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів.

14917134_1608331019471864_256882952822517477_o

Представник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Любов Приходько, у своєму виступі наголосила про важливість участі громадськості у розвитку якісної паліативної допомоги в регіоні та в Україні. За її словами, завдяки громадським організаціям приводяться в належний стан нормативні та законодавчі акти, що вже на сьогодні дає можливість створення та реалізації програм у сфері надання якісних послуг незахищеним верствам населення, в тому числі і паліативним хворим.

Заступник директора Лебединського медичного училища Світлана Пухно поділилась досвідом роботи волонтерського об’єднання «Пульс», хоспісної допомоги на дому та практики створених мультидисциплінарних бригад, що діють на базі паліативно-хоспісного відділення Лебединської ЦРЛ, в діяльності якого беруть безпосередню участь студенти Лебединського медичного училища.

Студентка 4-го курсу медсестринського відділення Конотопського медичного училища Анастасія Книр розповіла про роботу, яку проводять студенти училища із підопічними Конотопського будинку-інтернату для дітей з особливими потребами.

Даний захід проводився з ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» в рамках проекту “Інформаційна кампанія “Безцінна мить життя” для жителів Конотопа та району” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у партнерстві із Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською міською спілкою жінок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: