У Конотопі провели фестиваль вуличних видів спорту

Спорт | 11:57, 18.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

У вихідні біля МЦКіД «Кінотеатер «Мир» зібралось багато молоді різного віку, які живуть жагою екстриму, на першому фестивалі вуличних видів спорту, присвяченому Дню захисника України.

На заході були представлені ВМХ велосипедисти, скейтери, роллери та хлопці, які представляють рух «паркур-фріран» у Конотопі.

Це дійство спорту зібрало багато глядачів різного віку, адже приємно спостерігати за молоддю, яка веде активний та насичений спосіб життя, отримуючи при цьому позитивні емоції.

У ході проведення першого фестивалю вуличних видів спорту відбулися змагання серед ВМХ велосипедистів у трьох номінаціях “bunnyhop contest” (стрибання у висоту на велосипеді), фрістайл «новачки», та «професіонали».

У категорії “bunnyhop contest” приймало участь 9 спортсменів на ВМХ велосипедах. Третє місце посів Кучеренко Нікіта який перестрибнув планку на висоті 80 см, друге місце здобув Ларков Артем, подолавши висоту у 90 см, а перше почесне місце отримав Сергієнко Владислав, який перестрибнув висоту 100т см.

У категорії фрістайл «новачки» змагалися найменші учасники віком від 10 до 15 років. Трете місце за виконання трюків посів Марушко Олександр, друге – Вітюк Євгеній, а перше, виконавши правильно найбільшу кількість трюків, посів Ведмідь Євгеній.

У категорії фрістайл «професіонали» змагалося 6 спортсменів, де третє місце зайняв Шальнев Артем, друге – Ларков Артем, а перше, здивувавши шаленими трюками та складністю їх виконання, посів Сергієнко Владислав.

14705832_1788272704780730_1936453166333785657_n

Під час заходу хлопці збирали підписи для того, щоб у нашому місті з’явився скейтпарк – він потрібен спортсменам задля безпечних тренувань та недопущення травмувань. Як повідомили в міській раді, наразі збираються пропозиції та можливі варіанти його побудови.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: