У Конотопі пропонують створити власний ВНЗ

Освіта, Суспільство | 09:00, 19.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

17 липня на сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Утворення Конотопського національного університету імені Олександра Лазаревського».

Конотоп — це друге найбільше місто Сумщини і 47 в Україні за населенням, яке становить 87 тисяч осіб. Незважаючи на таку кількість населення, у Конотопі не існує жодного багатогалузевого закладу вищої освіти, де б молоді містяни змогли здобувати гідну освіту. Натомість багатьом конотоп’янам доводиться залишати рідне місто в пошуках вищої освіти», — йдеться в тексті петиції, автором якої виступив Ілля Яндовський.

Як приклад автор наводить ВНЗ Глухова та Ніжина. Натомість у Конотопі власні виші відсутні, що робить місто не привабливим для молоді, а Політехнічний технікум КІСумДУ та Індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ мають дуже вузьку спеціалізацію та не вправляються з потоком можливих студентів.

Ілля Яндовський пропонує місцевій владі Конотопа всіма наявними можливостями сприяти утворенню багатогалузевого Конотопського національного університету, у якому б містяни могли отримувати вищу освіту гідного рівня.

Назвати заклад вищої освіти слід ім’ям видатного конотоп’янина Олександра Матвійовича Лазаревського, який зробив значний внесок у розвиток української науки. Раціонально утворити університет на базі двох наявних технікумів КІСумДУ, з посиленням гуманітарних і економічних напрямів, — наводить аргументи автор петиції.

Станом на ранок 19 липня петицію підписали 3 особи. Якщо за три місяці звернення набере 200 необхідних голосів, питання мають розглянути.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: