У Конотопі презентували збірку «Конотопщина – рідний край» +фото

Культура | 10:30, 15.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора,14 грудня 2017 року в міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулася презентація збірника краєзнавчо-публіцистичних матеріалів про історію нашого краю – «Конотопщина – рідний край».

Про це повідомляє відділ культури міськради.

«Конотопщина – рідний край» – унікальне видання, здійснене за підтримки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради, в якому представлений творчий доробок сучасних конотопських краєзнавців Зої Шалівської, Шаміля Акічева та Леоніда Мороза.

Тематика їхніх розвідок багатопланова й обіймає як різні історичні періоди, так і піднімає велике коло проблем політичного, соціального та культурного життя краю.

У своєму виступі автор книги, член Національної спілки журналістів України та Київського товариства «Холмщина» імені Михайла Грушевського, заступник голови Конотопського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» Зоя Шалівська розповіла присутнім про дослідження біографій видатних людей Конотопщини та поділилася творчими планами на майбутнє.

Про історію Конотопської битви 1659 року, хронологію історії Конотопщини ХVI-XX століття та багато інших цікавих фактів з історії краю розповів присутнім на презентації член Національних спілок журналістів та краєзнавців України, науковий співробітник Конотопського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Шаміль Акічев.

Багато цікавого розповів про свої краєзнавчі розвідки подій Другої світової війни лікар-кардіолог, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України Леонід Мороз.

З вітальним словом до авторів нового збірника звернулася майстер художнього читання, лауреат конкурсів читців, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» Ольга Банитюк.

Пісні конотопських авторів, у виконанні учениці дитячої музичної школи №2 Катерини Тимошевської та вокального ансамблю будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень «Ад лібітум», стали окрасою презентації і подарували святковий настрій всім присутнім.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: