У Конотопі презентували книгу «Сумчани в боротьбі за волю»

Суспільство | 08:44, 25.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі відбулась презентація наукової книги відомого українського дослідника Геннадія Іванущенка «Сумчани в боротьбі за волю».

Почесні гості заходу, особи, які безпосередньо причетні до випуску книги, продюсер «5 каналу» Ростислав Мартинюк та історик і громадський діяч Віктор Рог, розповіли про історію створення збірника з 10 біографій мешканців Сумщини, які робили все можливе для уславлення і незалежності рідної землі. Книга увібрала у себе безліч архівних документів, але написана доступною пересічному мешканцю мовою.

Оскільки сам автор наразі перебуває в Лондоні, спілкування з ним відбувалося за допомогою Skype-зв’язку. Геннадій Іванущенко зазначив, що, працюючи над безліччю архівних документів, його шляхи весь час переплітались зі згадками про Конотоп та славними вихідцями з міста. Але ще багато питань потребує більш ретельного дослідження, зокрема тема повстанського руху на Конотопщині 1919 року. Наостанок автор висловив сподівання на продовження практики налагодження двосторонніх контактів.GI2

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: