У Конотопі презентували книгу про історію Політехнічного технікуму + ФОТО

Суспільство | 10:00, 26.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 25 жовтня відбулася презентація книги «Це нашої історії рядки. Книга нарисів з історії Політехнічного технікуму КІ СумДУ у фактах, подіях, іменах».

Привітати заклад зі знаковою подією прийшли представники міської та районної влади, краєзнавці, педагоги, випускники різних років, добрі друзі та надійні партнери.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Конотопський політехнічний технікум з його багатогранною історією сьогодні стоїть на порозі свого 130-річчя. Вперше узагальнити відомості про нього пробували ще 60 років тому. Ентузіастами зі збору інформації стали тоді, у повоєнні роки Костянтин Бойко та Федір Стеценко. Але через різні причини дані так і не побачили світ у друкованому вигляді.

Над сучасним виданням працювала величезна кількість людей, серед яких викладацький склад технікуму, краєзнавці, митці та багато інших. Наклад книги складає 1 000 екземплярів.

« Сьогоднішня подія є непересічною не лише для навчального закладу та освітянської галузі нашого міста, а й для Конотопа в цілому, – зазначила у своєму привітальному слові секретар міської ради Тетяна Сизон. – Це заявка на весь світ про те, що в Конотопі функціонує потужний навчальний заклад, який не обмежується тільки навчальною та виховною роботою, а ще є осередком волонтерського, патріотичного, культурного руху нашого міста. Хочеться, щоб саме з таких, радісних, подій складалася історія Конотопа, і щоб кожного дня все більше людей дізнавалося про таке місто в Сумській області, як Конотоп».

Варто зазначити, що на сьогоднішній день Конотопський політехнічний технікум є лідером серед закладів освіти нашої області. В історії нашої держави він був одним із перших залізничних закладів.

Уже протягом 128 років технікум є осередком технічної творчості та науки, освіти та духовності. Це сучасний інноваційний вуз, який має 16 000 випускників, 1 000 студентів, 70 викладачів.

Освітній процес здійснює професійний педагогічний колектив, в числі якого 4 кандидати наук, 35 викладачів вищої категорії, 7 викладачів-аспірантів провідних вишів України.

Книга про історію технікума видана в рамках проекту “Знаємо свою історію” громадської організації “МОС “Новий час” – переможця міського конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства у сфері соціального життя м. Конотоп.

Фото: Конотопська міська рада

comments powered by HyperComments