У Конотопі поліцейські вилучили 13 самогонних апаратів та знищили 40 літрів алкоголю домашнього виробництва

Кримінал | 12:18, 7.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Поліція Конотопу вилучила та знищила 40 л самогону, 13 апаратів для виготовлення самогону, притягнула до адміністративної відповідальності 16 осіб. З них 13 – за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), 3 – за ст. 177 Кодексу України про адміністративні правопорушення (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) – повідомляє ГУНП в Сумській області.

Правоохоронці закликають конотопчан повідомляти до поліції всю наявну у них інформацію стосовно осіб, які можуть бути причетними до виготовлення, зберігання та реалізації самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього виготовлення.

«Силами однієї тільки поліції неможливо викорінити таке соціальне явище, як самогоноваріння, – коментує т.в.о. начальника Конотопського відділу поліції Марина Панова. – А тому закликаю громадськість нашого району та міста долучитися до зусиль поліції у виявленні та припиненні роботи так званих «самогонних точок» та притягнення до відповідальності тих, хто виготовляє та реалізує саморобний алкоголь».

comments powered by HyperComments