У Конотопі показали відеофільм про Михайла Грушевського

Суспільство | 12:27, 1.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

29 вересня у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся загальноміський захід «Михайло Грушевський – світоч української державності», присвячений 150-річчю від дня народження видатного українського історика, вченого, громадсько-політичного і державного діяча, голови Української Центральної Ради Михайла Сергійовича Грушевського, який присвятив все своє життя Україні.

Під час заходу історик, краєзнавць, громадський діяч, заступник голови Конотопського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Зоя Шалівська розповіла присутнім про  внесок у вітчизняну історію Михайла Грушевського. Присутні мали змогу переглянути представлений телеканалом “Кон-такт” фільм з циклу «Великі українці. Михайло Грушевський», автор проекту Олександр Платонов.

14494683_648154588696055_4543493147695714912_n

Окрасою заходу стали музичні композиції на бандурі у виконанні директора дитячої музичної школи №2 Тетяни Паренаго та її учениці Вікторії Лисої.
Доповнила захід книжково-ілюстративна виставка «Велет національного духу», яка мала за мету повніше ознайомити читачів з інтелектуальним потенціалом вченого, його життєвим і творчим шляхом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: