У Конотопі планують створити притулок для тимчасового утримання собак

Суспільство | 13:40, 4.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі відбулося чергове засідання ініціативної групи щодо створення притулку для собак, у якому б тварин стерилізували, а через певний час відпускали.

До обговорення даного питання долучилися представники влади, громадські активісти і волонтери. Кожен із присутніх запропонував свою сферу, в якій міг би надавати благодійну допомогу. Зокрема, серед учасників засідання були: кінолог зі стажем, дресирувальник, зоопсихолог, бухгалтер, фінансист, журналіст, будівельник, спеціаліст IT-технологій, які запропонували свої послуги на волонтерських засадах. Також виявилося чимало людей, які готові допомогти матеріалами чи коштами для організації притулку.

Головне завдання  майбутнього створеного притулку, яке визначили активісти – це не давати безпритульним тваринам розмножуватися і максимально допомогти їм знайти нових господарів.

На засіданні було вирішено створити громадську організацію, яка б опікувалася майбутнім притулком. Наразі  ініціатори думають над назвою  та  створенням емблеми, до чого може долучитися кожен бажаючий.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: