У Конотопі підпишуть Меморандум про співпрацю між представниками національних меншин

Суспільство | 15:35, 18.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін ініціював підписання Меморандуму про співпрацю між усіма представниками національних меншин у Конотопі. Найближчими днями текст Меморандуму буде оприлюднено на офіційному сайті Конотопської міської ради.

Перед цим, 10 січня, на своїй сторінці у Фейсбуку Артем Семеніхін написав: «Моя офіційна заява стосовно абсурдних та безпідставних заяв деяких представників деяких нацменшин: Шановні, не шукайте в мені ксенофоба чи неонациста. Як би ви не прагнули, чи не боялися, я таким не є. Я є переконаним Українським Націоналістом і виступаю за соціальну та національну СПРАВЕДЛИВІСТЬ! Ніяких розмов про вибачення Української Нації перед кимось я не сприймаю. Вважаю, що серед представників всіх без виключення націй та рас є як погані, так і хороші люди… Вважаю неприпустимим дискримінацію людини за релігійною, національною, расовою, віковою чи статевою ознакою».

Мер Конотопа закликав представників всіх нацменшин та релігійних громад Конотопщини до порозуміння та співпраці над розбудовою рідного краю та України в цілому. «Закликаю виключно до дружби та співпраці між усіма. Виступаю проти будь-яких конфліктів. Закликаю любити Україну та з ПОВАГОЮ ставитися один до одного! Закликаю поважати нас, УКРАЇНЦІВ!» – написав Артем Семеніхін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: