У Конотопі підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між представниками нацменшин

Суспільство | 18:07, 22.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

a882_n

a622_nСьогодні між виконавчим комітетом Конотопської міської ради та національними меншинами м.Конотопа відбулось підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.
До підписання долучилися представники шести національностей. Суть меморандуму полягає в толерантності, повазі один до одного, відсутності критики на фоні расової та національної приналежності та співпраці між усіма релігійними та національними меншинами.
Як зазначив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, з боку влади ніколи не буде дискримінації стосовно національних меншин міста. А будь-яка критика з боку працівників владної вертикалі буде каратися дуже жорстко. Представник татарської спільноти Шаміль Акічев зауважив, що з початку двотисячних років у Конотопі жодного разу не було конфліктів між нацменшинами. Він закликав усіх об’єднатися, щоб підтримати свою державність.
Учасники підписання разом з міським головою домовилися про запровадження регулярних зустрічей у такому форматі. А також ініціювали проведення у Конотопі спільних культурних заходів, зокрема, фестивалю виконавських мистецтв національних меншин.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: