У Конотопі обговорили плани модернізації системи теплопостачання

 Поділитися

Поділитися в

19 жовтня в приміщенні міської ради відбулась зустріч з координаторами програми «DemoUkrainaDH» щодо реалізації проекту «Модернізація системи теплопостачання м. Конотоп».

Про це повідомляють на офіційній сторінці Конотопської міської ради

Участь у зустрічі взяли секретар міської ради Тетяна Сизон, заступник міського голови Інна Пащенко та перший заступник Тарас Омельченко, начальники відділів та управлінь, в.о директора КП «Теплогарант» Борис Бакалина.

Разом з європейською делегацією в числі менеджера Програми «DemoUkrainaDH» Ронні Нільссона, радником Корпорації НЕФКО Олексієм Капустинським, експертом Консультанта з управління проектами Євгенією Карандою та асистентом Програми «DemoUkrainaDH» Оленою Реутовою представники міської влади спільно з народним депутатом України Ігорем Молотком обговорили пріоритетні напрямки подальшої співпраці у галузі теплопостачання міста на 2019-2020 роки.

Даний проект є першим у галузі житлово-комунального господарства міста, що впроваджуватиметься на потужностях комунального підприємства. В рамках проекту планується здійснити заміну застарілих газових котлів у комунальній котельні, встановивши енергоефективний твердопаливний котел, та здійснити заміну трубопроводів за європейською технологією.

Обсяг фінансування відповідно до бізнес-плану проекту – 1089,5 тис.євро, у тому числі – 500,0 тис.євро – кредит Корпорації НЕФКО, 300 тис.євро – грант фонду програми Sida.

У результаті реалізації проекту очікується скорочення споживання природного газу на рівні 85%, викиди СО2 будуть зменшені на 3481 т/рік.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: