У Конотопі німецького експерта вразила обізнаність школярів у питаннях енергоефективності

Суспільство | 11:00, 22.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Експерт Служби німецької економіки з міжнародного співробітництва (Stiftung der Deuchen Wirtschaft fur international Zusammenarbeit GmbH – «Senior Experten Service ГмбХ» (SES)) професор д-р Франк Габріель відвідав інформаційний пункт з енергозбереження у гімназії, що був створений у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель закладів освіти м.Конотоп» (грантові кошти Європейського Союзу) та спеціалізовану школу №2, де познайомився з шкільною енергокомандою «Гефіас».

Про це повідомляє управління економіки міськради.

Школярі презентували досягнуті результати спільної роботи з проектом «Школа Енергії 2.0», було організовано виставку творчих робіт із вторсировини, продемонстровано конструкцію «Розумний дім», демомодель сонячної батареї, набір юного енергоаудитора, та інші цікавинки, які переконують, що за сферою енергозбереження – майбутнє.

Особливо Франка Габріеля вразило екопанно, яке популяризує енергоефективність та збереження навколишнього середовища.

Експерт відмітив кмітливість, винахідливість і творчість дітей та вчителів, про що він зазначив у шкільних журналах побажань.

Робота експерта продовжується, на сьогодні вже завершено предметне обстеження будівель, і спільно з спеціалістами управління економіки міської ради здійснюються підрахунки, плануються енергозберігаючі заходи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: