У Конотопі незаконно торгують контрабандною рибою + ФОТО

Суспільство | 08:19, 16.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 березня, у Конотопі було організовано рейд по місцям здійснення несанкціонованої торгівлі. В ході перевірки було проведено роз’яснювальну роботу серед так званих підприємців, виписано ряд приписів та складені адміністративні протоколи.

Як інформує прес-служба Конотопської міської ради, найсерйознішою проблемою, з якою довелося стикнутися інспекторам, є торгівля контрабандною рибою, зокрема щукою. Вcтановлено, що торгівля виловленою річковою рибою у Конотопі здебільшого відбувається з порушенням ветеринарно-санітарних норм та без відповідних дозволів. Неозброєним оком при огляді щуки, яка була “дитячого” віку, можна було побачити сліди від рибацької сітки.

За повідомленнями громадських активістів організації риболовів, прояви бракон’єрства набувають систематичного характеру у Конотопі та Конотопському районі. З метою припинення подібного свавілля робота правоохоронних органів, санітарно-епідемічної служби, громадських активістів, представників ЗМІ, уповноважених виконавчих комітетів Конотопської міської ради та інших відповідальних органів буде активізована та направлена на ліквідацію подібної “підприємницької” діяльності.a980_na210_n a145_n

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: