Реклама
kontakt

У Конотопі недобросовісну матір можуть позбавити батьківських прав

Суспільство | 12:10, 21.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі мати-одиначка приходила оформлювати соціальні виплати зі стійким запахом перегару. Фахівців управління соцзахисту занепокоїв такий стан речей. То ж уже наступного дня на гостину до потенційно неблагополучної сім’ї навідалися представник служби у справах дітей разом з працівником міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Особисто поспілкуватися із матір’ю чиновникам не вдалося. То ж їй залишили запрошення до служби. Про всяк випадок фахівці «навели довідки» про жінку у її сусідів. Тут підтвердили конотопчанка і справді частенько зловживає алкоголем та веде безладний спосіб життя.

Та найцікавіше те, що дитина з матір’ю не живе. Насправді її вихованням займається біологічний батько та бабуся. А мати натомість лише отримує кошти на утримання малечі та витрачає їх на власний розсуд.

Батько, контакти якого також вдалося встановити за допомогою небайдужих сусідів, повідомив, що вже давно хотів вирішити питання встановлення батьківства, оскільки в свідоцтві про народження дитини він не значиться, але не знав з чого почати.

Зараз профільні служби перевіряють інформацію про недобросовісне виконання батьківських обов’язків. Не виключено що у разі її підтвердження горе-матір позбавлять прав на дитину.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: