У Конотопі мер судитиметься з головою профспілки КТУ за брехню

Влада | 15:00, 16.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочої наради Артем Семеніхін звернув увагу працівників сектору внутрішньої політики на недопрацювання з їхньої сторони.

Чому ви не моніторите ситуацію в інтернеті? Чому там пишуть, що на сайті немає мого звіту? А ви не реагуєте, а мали б написати, що це – не правда і дати посилання на звіт. Сектор внутрішньої політики знову в лузерах, – сказав міський голова.

Також Артем Семеніхін надав доручення скласти новий графік зустрічі на кварталах, які він планує відновити, починаючи із завтрашнього дня.

Мер Конотопа також розпорядився, скласти на надіслати листи у ряд інстанцій стосовно ситуації,  яка склалася у зв’язку з закінченням терміну договору оренди сміттєвого полігону.

-Складіть листи на СБУ, поліцію, прокуратуру,Мінрегіонбуд, проінформуйте їх, що у нас спливає термін дії договору оренди сміттєвого полігону і у зв’язку з тим, що не проходять сесії, побудувати його ми, напевне, не зможемо. І Конотоп постає перед серйозним питанням і може скластися ситуація, як у Львові. Також направте такі листи кожному депутату за моїм підписом, – доручив Артем Семеніхін.

За словами очільника міста, складна і невизначена наразі ситуація зі станом КП “Теплогарант”, й існує ризик того, що Конотоп може залишитись без тепла.

Також Артем Семеніхін надав доручення працівникам сектору юридичної роботи детально  вивчити відеозапис голови профкому КТУ Наталії Кузько та підготувати та направити позов до суду з усіма моменами

У тому спічі  зачіпається не тільки моє ім’я, а й честь всіх членів виконкому. Тому позов має бути поданий сьогодні. Від себе особисто я ще подам позов на відшкодування 100 тис. гривень. Побачимо, чи дасть Кирій Кузько ті гроші, щоб вона їх заплатила. Всі гроші, які я відсуджу у неї, я віддам КТУ. А Кузько бігає і бреше. Якщо там треба долучити приватного юриста, скажіть. Будуть знати, як бігати і язиками “тріпатись” , – сказав мер.

Під час робочої наради Артем Семеніхін звернувся до головного лікаря Конотопської ЦРЛ Володимира Носача з вимогою слідкувати за працівниками та недопускати проїзду через територію лікарні приватного транспорту, в тому числі машини депутата Івана Огрохіна.

Шлагбаум має бути закритий. Треба контролювати, щоб не їздив хто-попало. Ви там бос, чи двірник?! Наведіть порядок. Нічого там тримати барбосів, яким ліні встати на кнопку натиснути відкрити шлагбаум. Дисциплінарні стягнення з усіх винних, і на біржу їх. А наберіть хлопців-АТОвців, піднімемо їм зарплату і нехай працюють. Я там не їжджу, а Огрохін їде. Побудував будинок на виїзді, нехай їздить тепер по болотам, – обурився Артем Семеніхін.

Під час наради вже традиційно переглянули ролики історичної тематики та довідку Олександра Авраменка стосовно чистоти української мови.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: