У Конотопі мер невдоволений роботою ЖЕКів та вчить підлеглих боротися з суржиком

Суспільство | 13:28, 14.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 серпня під час апаратної наради в мерії міський голова Артем Семеніхін, вислуховуючи звіти керівників структурних підрозділів, зробив ряд зауважень та надав доручення.

Зокрема, мер Конотопа вкрай невдоволений роботою КП «Муніціпалітет».

Артем Семеніхін зазначив, що працівники підприємства замість того, аби розібратися з незаконною торгівлею рибою під АТБ, ганяють бабусь.

Міський голова доручив виправити ситуацію. А також до кінці тижня позбавити місто від оголошень на стовпах, та вирішити питання зі сміттєвими баками біля торгових точок.

Йшлося на нараді і про безлад у приватному секторі міста. Було зазначено, що не дивлячись на приписи, біля подвір’їв як і раніше складуються будівельні матеріали, не коситься трава, також не налагоджений процес вивозу твердих побутових відходів.

-Мені не подобається як працюють ЖЕКи, всі, у плані покосу трави, – зазначив міський голова, назвавши декілька адрес, де порядок треба навести негайно.

Також мер міста затребував пояснювальні записки від директорів школи № 12 і № 5 стосовно збору коштів з батьків на ремонти, і від директора спортшколи стосовно освітлення та стану пам’ятника футболістам біля стадіону «Локомотоив».

Наприкінці апаратної наради Артем Семеніхін разом з підлеглими переглянув відеосюжет популярного телеканалу, направлений на боротьбу з суржиком.

Ведучий розповідав як правильно говорити українською і наводив приклади, яких слів вживати не слід.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: