У Конотопі мер, аби не допускати політичних інсинуацій, переніс сесію на два тижні + відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 січня міський голова Артем Семеніхін підписав розпорядження про перенесення 25-ї сесії міської ради, яка мала відбутися завтра, 25 січня на 8 лютого.

Про це очільник Конотопа повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Такий крок, за словами міського голови, був ним зроблений з метою уникнення можливих політичних інсинуацій, які можуть виникнути на ґрунті того, що не всі постійні депутатські комісії завершили свою роботу.

– Бюджетна комісія ще знаходиться у стадії обговорення бюджетних процесів та має саої пропозиції, зауваження, ще не всі пропозиції вивчили. І тому, аби уникнкути можливих провокацій, інсинуацій і, на мій погляд, якась нота конструктиву починає з’являтися у нас тут у міській раді, я переніс сесію на два тижні, – зазначив міський голова.

Мер виразив сподівання, що його команді і депутатському корпусу вдасться консолідувати зусилля в питанні прийняття бюджету і розбудови міста.

В зв‘язку з тим, що майже всі комісії міської ради, зокрема і бюджетна комісія, не завершили свою роботу, та з метою уникнення можливих політичних інсинуацій на цьому грунті, я сьогодні підписав розпорядження про перенесення на два тижні 25-Ї сесії міськради з 25-го січня на 8 лютого.

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 24 січня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: