У Конотопі менше можливостей для корупційних дій, аніж у Сумах та Шостці

Суспільство | 10:05, 21.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотоп 34-й у рейтингу прозорості, який опублікувало Українське представництво міжнародної мережі Transparency International. До слова, наше місто обігнало Харків та Суми. А також значно випередило такі населені пункти Сумщини як Шостка та Охтирка, які посіли 59-ту та 78-му сходинки відповідно.

Рейтинг 100 міст за всіма 13 сферами представлений у формі таблиці. Тут містяться усі дані, які були зібрані в ході дослідження. Колір клітинок таблиці від червоного до зеленого відповідає значенню поточного показника він найнижчого до найвищого. Результати міст вказано у таблиці одразу у відсотках.

Повна версія інфорграфіки, а також вичерпна інформація про проект доступна за посиланням: transparentcities.in.ua

Як повідомляє міський сайт 05447, всі міста виміряні за 91 показником, які характеризують 13 сфер: інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, житлова політика, бюджетування та контракти, гранти та виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійна етика, землекористування, комунальні підприємства, комунальне майно, освіта. Кожна з них має різну вагу в рейтингу.

Автори інфорграфіки зазначають, що рейтинг прозорості міст прямо не вимірює корупцію, але чим вищий бал в рейтингу та чим вища прозорість, то тим менше можливостей для корупційної поведінки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: