У Конотопі люди годинами чекають маршрутки на кінцевих зупинках + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

У мережі Facebook жителі Конотопу обурені графіком, за яким курсують деякі маршрутки міста, а точніше невідповідністю зазначених у ньому  зупинок тому, яким дійсно рухається транспорт. Зі слів людей виходить, що автобуси не доїзджають до кінцевих зупинок, а конотопці вимушені годинами чекати, поки маршрутка приїде на вказану у графіку кінцеву. На питання пасажирів “Чому не приїхали на кінцеву” – відповідь водія: “Збився з графіку”.

Неодноразово маршрути, які їздять до молочної кухні, зокрема №8 і 17, не доїжджають до кінцевої, розвертаються біля АТБ (Житловий масив) і їдуть від нього. Часом маршрутку можна чекати годинами. Я зіткнулася з такою ситуацією протягом тижня, неодноразово люди жалуются. Відео –  тому доказ, на відео маршрут 17 і 6 (не знаю на Металістів так само чи ні), – йдеться в повідомленні.

Неоднократно маршруты которые ездят к молочной кухне, в частности 8 и 17, не доезжают до конечной разворачиваются возле АТБ (Жилмассив) и едут от него. Порой маршрутку можно ждать часами. Я столкнулась с такой ситуацией на протяжении недели, неоднократно люди жалуются.Видео тому доказательство, на видео маршрут 17 и 6(не знаю на Металлистов так же или нет). #конотоп #маршрутка #автобус #маршрут

Опубліковано Денисом Конотопским 16 червня 2018 р.

Джерело – група у мережі Facebook

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: