У Конотопі функціонує два дитячих будинки сімейного типу

Суспільство | 10:15, 3.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Служба у справах дітей Конотопської міськради. В цих двох дитбудинках виховуються 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також у нашому місті налічується  8 прийомних сімей, в яких виховуються 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2017 року було перевірено умови проживання всіх прийомних дітей, дітей-вихованців складені відповідні акти.

Під час обстеження було встановлено наступне: прийомними батьками, батьками-вихователями створені всі необхідні умови для повноцінного проживання та зростання прийомних дітей; у дітей є окремі дитячі кімнати, обладнані необхідними меблям, в наявності є необхідний посезонний одяг, іграшки та ігри.

Умови для проживання дітей знаходяться на достатньому рівні. Порушень умов утримання та виховання прийомних дітей та дітей – вихованців не виявлено.

Затримок щодо виплат соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» протягом 2017 року не було.

Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, шкільного віку забезпечені єдиними квитками, безоплатним гарячим харчуванням та підручниками в закладах освіти.

За період перебування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу проявів асоціальної поведінки з боку прийомних батьків, батьків-вихователів та прийомних дітей, дітей-вихованців не відбувалося.

До кримінальної відповідальності прийомні батьки, батьки-вихователі не притягувалися. Скарг на прийомних батьків, батьків-вихователів та підопічних дітей не надходило.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: