У Конотопі депутати працюють у закритому режимі у малій залі, мер та його прибічники – заблоковані у великій сесійній залі

 Поділитися

Поділитися в

Після тривалого протистояння, абсолютної бездіяльності очільника міста, відмови продовжити сесійне засідання у закритому режимі, більшість депутатів Конотопської міської ради, у кількості 26 чоловік підписали акт про самоусунення Конотопського міського голови Артема Семеніхіна, секретаря міської ради Олени Багрянцевої. У малій залі присутні депутати всіх фракцій окрім партії “Свобода”.

Депутати перейшли до малої сесійної зали на нараду з метою продовжити подальшу роботу. Головуючим обрали Тараса Омельченка, поряд з ним у президії – заступник голови Сумської облради Тетяна Головко.

Наразі депутати проголосували за порядок денний, за склад лічильної комісії, за питання про встановлену форму бюллетеня за голосування про дострокове припинення повноважень міського голови Артема Семеніхіна та ряд інших питань. Методом таємного голосування депутати голосували за відставку мера.

В той час, як депутати у малому залі проводили засідання сесії, Артем Семеніхін разом зі своїми прибічниками опинилися заблокованими у сесійній залі, активістами та  АТОвцями нашого міста.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: