У Конотопі дефіцит коштів на зарплату медпраціникам більше 12 млн. + ВІДЕО

Суспільство | 14:01, 10.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У черговому відео, опублікованому на сторінці Артема Семеніхна у мережі Facebook йдеться про дефіцит коштів на зарплату медичним працівникам Конотопа. За словами Володимира Носача, головного лікаря Конотопської ЦРЛ, на сьогодні на заробітну плату медпрацівникам не вистачає 12 млн. 139 тис. грн.

Це тільки на виплату заробітної плати. А тепер буквально кілька днів назад постало наступне питання – це фінансування первинної ланки, а це – сімейні лікарі, лікарі-педіатри, дільничі терапевти, середній та молодший медичний персонал.  З 1 липня первинна ланку фінансується вже з державного бюджету. Вже повинна бути субвенція на первинну ланку у міському фін.управлінні, але без прийняття сесією цього питання, первинна ланка залишиться без коштів, – сказав Володимир Носач.

Артем Семеніхін уточнив інформацію посадовця та в черговий раз заявив, що без проведення сесії та прийняття бюджету ситуація у місті буде тільки погіршуватись.

Є у нашому місті деякі депутати, які не налаштовані проголосувати за бюджет . Нічим скоро буде платити зарплати не те що трамвайникам та лікарям, а й педагогам.

Також мер Конотопа нагадав, що 14 липня повинна відбутись сесія міської ради, а 12 – народне віче із залученням “всіх небайдужих патріотів”.

В Конотопі депутати досі не прошолосували за зарплати лікарям…В цьому місяці лікарі без зарплати…

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Понеділок, 9 липня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: