У Конотопі дали дозвіл на розміщення рекламно-інформаційних стендів

Суспільство | 08:27, 26.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора на засіданні виконкому Конотопської міської ради було прийнято рішення скасувати рішення попереднього засідання виконкому щодо скасування дозволу, який надавали ФОП Коноваленку, на розміщення рекламно-інформаційних стендів на опірних стінах житлових будинків та зупинках громадського траспорту.
Підприємцю із м.Кременчуга, якого місяць тому зобов’язали демонтувати у Конотопі всі рекламні стенди, які йому належать, знову дозволили займатися попередньою діяльністю. А саме очищенням несанкціонованої реклами по місту та встановленням спеціальних стендів для бажаючих розмістити рекламу або інформаційне оголошення.
Як пише на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Максим Назаренко, “ФОПа” ніхто не зобов’язав платити кошти до місцевого бюджету за те, що він користується власністю територіальної громади м. Конотопа.
«Особисто я вважаю таку позицію місцевої влади НЕПРИПУСТИМОЮ. Першим голосуванням членів виконкому дозвіл скасували (за скасування голосував ОСОБИСТО А.Ю.Семеніхін), другим – дозвіл знову надали (як Ви вважаєте, як голосував Семеніхін??? – запитання риторичне). Але ГОЛОВНЕ – на сьогоднішньому засіданні були заслухані позиції і членів виконкому, і самого ФОП, проте ініціаторам (другій стороні) – тобто особисто мені та Шосталю О.О. слова НЕ надали», – написав громадський активіст.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: