У Конотопі було підписано лише 129 декларацій із лікарями

 Поділитися

Поділитися в

Конотоп опинився у числі міст-аутсайдерів за кількістю підписаних декларацій із лікарями. Станом на 9 липня 2018 року на рахунку рейцентру було лише 129 офіційно затверджених угод  із лікарями, що становить 0,1% від загальної кількості пацієнтів.

На набагато краща ситуація і в районі. Так,  Конотопський район має лише 2% підписаних декларацій – 2360. Такий низький показник голова райдержадміністрації Микола Горбенко пояснює проблемами із підключенням до мережі Інтернет.

Загальна кількість підписаних документів на Сумщині становить 161 348. Процес в області триває, повідомив під час апаратної наради в ОДА начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

За його словами, лідери залишаються незмінними. Це Буринський район, де підписано 13 150 декларацій, що становить 55% від усього населення району, Липоводолинський – 8 507 декларацій (46%), Краснопільський – 7 700 декларацій (30%). Бар’єр у 25% вже подолали Сумський, Охтирський та Ямпільський райони.

Також у числі міст-аутсайдерів  опинилися  Ромни з показником 0 декларацій. У Сумах та Шостці процес іде дещо жвавіше, проте загальний відсоток вкрай низький – 5% від кількості населення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: