У Конотопі брати Капранови презентували книги та роздавали автографи + фото

Культура | 13:00, 13.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 12 грудня 2017 року у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась авторська зустріч з одними із найвідоміших сучасних українських письменників братами Капрановими.

Брати Капранови презентували слухачам свою нову книгу «Майдан. Таємні файли».

Про це повідомляє відділ культури міськради.

Книга дає змогу за допомогою відображених споминів учасників Революції Гідності, осягнути більш повну картину того, що сталося на Майдані. Активними учасниками Революції Гідності були і самі автори.

Окрім книги «Майдан. Таємні файли» Дмитро та Віталій Капранови презентували і інші книжки зі свого творчого доробку: «Забудь-річка», «Щоденник моєї секретарки», «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності України» та «Веселих свят”.

Поспілкуватися з відомими авторами прийшли шанувальники їх творчості, працівники закладів культури, представники громадських організацій, учні та студенти навчальних закладів міста.

Присутній на заході міський голова Артем Семеніхін наголосив на важливості творчості письменників у патріотичному вихованні підростаючого покоління та вручив авторам на згадку про зустріч пам’ятні подарунки.

Всі бажаючі мали змогу придбати один з примірників найбільш улюбленої книги «майстрів слова» та отримати на згадку про зустріч автограф від авторів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: