У Конотопі “азовці” домовилися з владою про повернення пільгових перевезень учасників АТО

Суспільство | 18:01, 14.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Конотопы деякы перевізники припинили безкоштовне перевезення учасників АТО. Розібратися в цій ситуації вирішив цивільний корпус «Азов».

13 травня активісти ЦК «Азов» ініціювали зустріч між перевізниками та владою міста з метою дійти згоди в питанні безкоштовного перевезення учасників АТО.

“Конфлікт виник через те, що влада міста відмовилась компенсувати перевізникам витрати на пільгове перевезення учасників АТО за три місяці поточного року, вважаючи, що вказані у розрахунках цифри економічно необґрунтовані, у відповідь на це перевізники, порушуючи Закон України про пільги для учасників АТО, відмовилися перевозити їх безкоштовно – пише “Азов” на своїй сторінці у Контакті.

Під час зустрічі сторін, де були присутні мер міста, депутати міської ради та спеціалісти економічного та юридичного відділів, Голова Цивільного корпусу «Азов» Конотоп вніс декілька пропозицій щодо того, як можна створити прозорі механізми розрахунку виплати компенсації перевізникам.

Сторони домовились, що до 1 червня 2016 року спеціалістами буде розроблений новий механізм розрахунку для відшкодування перевезень учасників АТО. Також було погоджено, що з 14 травня буде відновлене пільгове перевезення учасників АТО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: