У Конотопі активізувався процес підписання декларацій з лікарями

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі підписання декларацій з сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами в рамках медичної реформи стартувало минулого місяця.

Як повідомляє інтернет-видання “Перекресток” на той час затримка із комп’ютерним забезпеченням призвела до того, що підписання угод велося лише в одному кабінеті КЦРЛ а пацієнтам доводилося вистоювати довжелезні черги. Натомість медики прохали містян зачекати і не створювати ажіотажу.

Але наразі ситуація докорінно змінилася: як повідомив «Перекрестку» завідувач поліклініки для обслуговування дорослого населення КЦРЛ Валерій Сутулін, всі лікарі первинної ланки отримали необхідну оргтехніку і активно ведуть підписну кампанію з пацієнтами.

Тож мешканців міста, які визначилися із вибором лікаря, запрошують завітати до нього із необхідними документами (паспорт і код) та мобільним (на вказаний номер має надійти підтверджувальне СМС-повідомлення)

За інформацією фахівців Інституту аналітики та адвокації, на початок листопаду у Конотопі та районі підписали 46 тисяч декларацій з лікарями: у КЦРЛ — 20 096 підписаних декларацій з 34 сімейними лікарями, а у міській лікарні — 17 лікарів підписали 7 378 декларацій.

Два лікаря Бочечківської амбулаторії підписали 2 626 декларацій, ще 15 951 підписаних декларацій — у 11 лікарів з Попівського центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопської районної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: