У Конотопі 10-річному хлопчику із інсультом та ДЦП необхідні кошти на реабілітацію

 Поділитися

Поділитися в

10-річний Денис Ткаченко з міста Конотоп отримав інвалідність унаслідок родової травми, яка спричинила інсульт та ДЦП. З самого народження із вихованням хлопчика самотужки справляється його бабуся Ольга Литвин. Але нині сім’я потребує допомоги небайдужих – йдеться у відео конотопського телеканалу «Кон-такт».

Аби покращити якість життя дитини, лікарі рекомендують час від часу проходити лікування в Трускавці. Бабуся каже, що методика, яку використовують у клініці, йде на користь онуку.

«Після цього курсу в Дениса значно знижується гіпертонус, він краще працює ручками, краще ходить ніжками, у нього стабілізується сон, тобто загальний стан дитини покращується», — каже Ольга Литвин.

Лікарі рекомендують Денису пройти черговий курс лікування  у березні 2018 року. Вартість такої відновлювальної терапії – 14 тисяч гривень. І це без урахування проживання та харчування.

Ця сума для бабусі, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, непідйомна. Тому жінка благає про допомогу благодійників.

Якщо Вам небайдужа доля хлопчика та його найближчої людини і Ви маєте бажання підтримати сім’ю гривнею,  грошову допомогу можна надіслати  на карту 5167 4900 9178 8316.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: