У Конотопі правоохоронці перевіряють інформацію про підкуп виборців

Свято, Суспільство | 20:00, 16.10.2014
 Поділитися

Поділитися в

До конотопської міліції надійшло депутатське звернення одного з депутатів Сумської міської ради, в якому посадовець просить провести перевірку за фактом здійснення підкупу виборців у місті Конотоп.

У зверненні було зазначено, що уповноважені особи від одного з кандидатів у народні депутати України здійснюють підкуп виборців у Конотопі. А саме, надають грошову винагороду виборцям в сумі 100-200 гривень та обговорюють умови, за яких громадяни мають надати підтвердження того, що вони під час виборів віддадуть свій голос саме за згаданого кандидата.

Звернення занесено до бази Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчі Конотопського міськвідділу відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 157 КК України «Перешкоджання здійсненню виборчого права…», на місце події для проведення перевірки та встановлення осіб, які займалися підкупом виборців, направлені співробітники підрозділу.

Слід зазначити, що згідно зі ст.157 КК України (Перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з підкупом, обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин), подібні злочини караються сплатою чималого штрафу, позбавленням або обмеженням волі на строк до двох років.

СЗГ УМВС в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: