У філії “Конотопського райавтодору” обговорили ремонт доріг у регіоні + ВІДЕО

Дороги, Суспільство | 09:00, 29.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Конотопщині наразі ремонтують дороги та вже будують плани на майбутній рік. У рамках робочої поїздки філію “Конотопського райавтодору” з робочим візитом відвідав народний депутат  України Ігор Молоток. Спільно з головою Конотопської райради Анатолієм Боярчуком, депутатом райради Сергієм Черевко, директором ТОВ “Вітчизна”  Сергієм Чижиком та директором райавтодору Володимиром Синицею обговорили хід виконання ремонту доріг у Конотопському районі і плани та перспективи робіт на майбутній рік.

Зроблено капітальний ремонт ділянок доріг у населених пунктах Сарнавщина та Таранське, а також ямковий ремонт дороги до Вирівки від Таранського, і від Сарнавщини до вул. Сагайдачного, що у Конотопі. Надалі плануємо працювати над виготовленням проектно-кошторисної документації щодо ремонту інших доріг на Конотопщині,  – повідомив Анатолій Боярчук.

Також обговорили плани на найближче майбутнє.

Ще у цьому році зробимо поточний ремонт від границі Конотопського району до селища Заводське до аграрного ліцею. А у майбутньому підготуємо проектно-кошторисну документацію і з допомогою Ігоря Молотка зробимо там вже гарну дорогу, – зазначив депутат Конотопської районної ради Сергій Черевко.

У наступному році представники владних струтур всіх рівнів планують продовжити конструктивну співпрацю стосовно ремонту доріг на Конотопщині.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: