Реклама
kontakt

У 58-й ОМПБр нарікають на засилля у мережі викривленої інформації про діяльність військового підрозділу

Суспільство | 10:55, 19.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

58-ма ОМПБр на своїй офіційній сторінці у Фейсбук повідомила, що інформація про її діяльність нерідко подається недостовірно і викривлено.  Особливо від засилля псевдофактів потерпає 16-й окремий мотопіхотний  батальйон – пишуть військові.

У публікації зокрема перераховуються факти, які не відповідають дійсності і є фейковою інформацією. Зокрема топ-темою недобросовісних публікацій називається інформація про начебто зняття з посади командира 16 мотопіхотного батальйону 58 ОМПБр.

Насправді ж очільник  цього підрозділу  отримав підвищення у посаді з подальшим вступом до Національного університету оборони України за попередні бойові заслуги, авторитетність серед особового складу та досягнення у військовій службі.

Також у 58-й ОМПБр спростовують інформацію про наявність у складі підрозділу 16 омпб роти “Донбас”. За їх словами, наразі існує тільки 3-тя мотопіхотна рота до складу якої, увійшли військовослужбовці, які попередньо проходили службу в добровольчих підрозділах і інших військових формуваннях та підписали контракт із ЗСУ.

Також зазначається,  що у частинах оперативного командування “Північ” планово проводиться доукомплектування бойових підрозділів, які виконують завдання в зоні проведення АТО, з числа досвідчених військовослужбовців,  які готові до виконання бойових завдань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: