У 2017-му конотопські проекти “обділили” фінансуванням з ДФРР

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі припускають, що місто потрапило під дію економічних санкцій, запроваджених на найвищих рівнях. На таку думку місцевих медійників наштовхнула, інформація, оприлюднена у розпорядженні Кабміну від 7 червня 2017-го року.

Зокрема у тексті документу “Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку” зазначено, що у минулому році матеріальну підтримку отримало лише 2 проекти з Конотопщини.

До слова, місту Конотоп із ДФРР не дісталося жодної гривні. А от у Конотопському районі інвестиції з ДФРР вдалося залучити на реалізацію лише 2-х проектів. Це відповідно 1186 тис. (зі спеціального фонду) на капітальний ремонт дороги по вул. Набережній у селі Козацьке Конотопського району та 800 тис. (зі спеціального фонду) на будівництво водопровідних мереж у селі Сахни Конотопського району.

Для порівняння одразу 14 проектів, наданих містом Шостка та населеними пунктами Шосткинського району, отримали матеріальну підтримку з ДФРР.

Детальніше про розподіл грошей на Сумщині – читайте за посиланням “Перелік проектів Сумської області, які реалізувалися за рахунок коштів з ДФРР”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: